Oferty     

Dzisiaj jest: poniedziałek, 24 listopada 2014 roku.
Witamy w serwisie wycieczkiautokarowe.pl

Wycieczki:

Europa Zachodnia

Wycieczka do Londynu

Westminster Abbey - Piccadilly i Amorek - Trafalgar Square i Chinatown - Tower i Tower Brigde - Królowa i Buckingham Palace - Katedra Św. Pawła - 117 m - Windsor - Kensington Palace - Kew garden - West End i musical


Program wycieczki

UWAGA: Podane ceny są ruchome i mogą ulec zmianie.

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię i Francję. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (trasa ok.1000 km od granic Polski)

Dzień 2
Przeprawa Euro tunelem lub promem do Wielkiej Brytanii. Następnie spacer po centrum miasta (program realizowany komunikacją miejską): między innymi spacer to Domów Parlamentu i Westminsteru, Trafalgar Square z kolumną admirała Nelsona, Piccadilly Circus ze sławnym amorkiem , spacer po Soho oraz Chinatown, Wieczorem dla chętnych (za dodatkową opłatą) wspólna kolacja w chińskiej restauracji w Chinatown. (trasa ok.200 km)

Dzień 3
Po śniadaniu zwiedzanie wzniesionej w XVII w. Katedry Św. Pawła z drugą co do wielkości kopułą na świecie (117 metrów wysokości). Przejazd do Kensington Palace – ulubionej rezydencji panujących monarchów królewskich od XVII wieku. Oficjalna siedziba księżnej Diany aż do jej śmierci, obecnie zamieszkana m.in. przez księcia Wiliama i księżnę Kate. Przejazd pod Pałacu Buckingham, zwiedzanie części tego pałacu ( Royal Mews) , następnie Tower of London (z lokalnym przewodnikiem) – wspaniała średniowieczna twierdza i Królewski Skarbiec, w którym podziwiać można m.in. największy brylant świata oraz insygnia królewskie. Następnie słynny most zwodzony - Tower Bridge i rejs statkiem wycieczkowym po Tamizie. Wieczorem kolacja w hinduskiej restauracji (dla chętnych za dodatkową opłatą). (trasa ok.30 km)

Dzień 4
Po śniadaniu wyjazd do Pałacu Hampton Court - zwiedzanie malowniczo położonego Pałacu z epoki Tudorów ( XVI w ) Następnie wycieczka do królewskiego miasteczka Windsor i zwiedzanie najstarszego zamku świata – rezydencji królewskiej. Po południu zajrzymy na przyjemny relaks do przepięknych ogrodów botanicznych Kew Garden. Wieczorem dla chętnych (za dodatkową opłatą) wspólna kolacja lub wizyta w tradycyjnym pubie. Po wizycie w pubie możliwość zorganizowania wyjścia na jeden ze słynnych londyńskich musicali (koszt ok. 65 GBP) - gorąco polecamy!

Dzień 5
Rano śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd z hotelu. Po śniadaniu przejazd do Madame Tussaud - zwiedzanie największego na świecie gabinetu figur woskowych, gdzie można stanąć oko w oko ze swoimi idolami łudząco podobnymi do żywych –gwiazdami filmu, muzyki, polityki, sportu; wizyta w gabinecie strachu, kino 4D, oraz wiele innych niezapomnianych atrakcji. Czas wolny na zakupy . Nocny przejazd przez Holandię i Niemcy, podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (trasa ok.1200 km do granic Polski)

Dzień 6
Przyjazd do Polski w godzinach porannych (Torzym ok. 09.00)

Uwaga!
Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. Program turystyczny może być realizowany środkami komunikacji publicznej. Program może ulec zmianie.


     Partnerzy

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2009 wycieczkiautokarowe.pl - Agencja Podróży i Turystyki "HOLIDAYS"
hosting, projektowanie stron www - netwave.pl